bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Czysta okolica zaczyna się od Ciebie"

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z nagrodami

Zależy Ci na czystym otoczeniu? Masz talent plastyczny? Jeśli odpowiedź na te dwa pytania brzmi „tak”, Wodociąg Marecki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym.

„Zgodnie z powiedzeniem „Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym padaniem” budujmy świadomość, że to od nas wszystkich (bez wyjątku) i naszego zachowania zależy, jak wygląda mareckie otoczenie. Dlatego wzięliśmy sobie do serca hasło „Czysta okolica zaczyna się od Ciebie”. Jest ono głównym mottem naszego najnowszego konkursu plastycznego, do którego zapraszamy uczniów mareckich szkół podstawowych oraz uczestników zajęć Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego” – czytamy na stronie Wodociągu Mareckiego.

Miejska firma czeka na prace plastyczne (w formacie A3 lub A4), w których ich autorzy pokażą, jak chronić przyrodę. Będą one oceniane "pod kątem skuteczności i oryginalności przekazu, poziomu artystycznego, pracochłonności i estetyki". Najlepsze prace znajdą się w kalendarzu na 2022 r., a ich autorzy otrzymają karnety na pływalnię MCER.

Więcej na ten temat TUTAJ

TM
30 czerwca 2021, godz. 13:09
#Miasto #Kultura #Wodociąg Marecki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry