bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Szansa na dofinansowanie dla przedsiębiorców

Unijne pieniądze na inwestycje mazowieckich firm

Od 13 lipca mazowieccy przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się o dofinansowanie z UE na projekty inwestycyjne. Unijna pomoc wyniesie od 400 tys. zł do nawet 4 mln zł z programu regionalnego na lata 2014-2020. Wszystko po to, aby wesprzeć odbudowę gospodarki mocno dotkniętej skutkami pandemii COVID-19 – czytamy na stronie FunduszedlaMazowsza.eu

Odbudowa gospodarki wymaga nowych inwestycji. Stąd nasza decyzja o przeznaczeniu części pozostałych w programie regionalnym środków  właśnie na ten cel. W puli są ponad 52 mln zł, z których skorzystać będą mogły mazowieckie firmy – podkreśla Adam Struzik, marszałek naszego województwa.

Małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły ubiegać się o dofinansowanie rozbudowy przedsiębiorstw, zwłaszcza w związku z wprowadzeniem na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług. Finansowanie obejmie również inwestycje w zmiany w procesach produkcyjnych, ale też zmiany w sposobie świadczenia usług (na przykład usług elektronicznych). Możliwe będzie także pozyskanie funduszy europejskich na wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych do działalności gospodarczej.

Więcej informacji w LINKU

WPZ
8 lipca 2021, godz. 09:00
#Miasto #Poradnik Przedsiębiorcy

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry