bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

NGO w Centrum Aktywności Fabryczna 3

Kolejne spotkanie organizacji pozarządowych za nami

7 października 2021 roku w CAF3 odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych. Gośćmi byli Pani Katarzyna Leśko ekspertka ds. wsparcia PES, specjalistka ds. Reintegracji z Lokalnego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Pan Bartłomiej Włodkowski z Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Pani Katarzyna opowiedziała o możliwościach wsparcia dla NGO. Pomoc ta dotyczy głównie organizacji, które prowadzą działalność gospodarczą lub prowadzą odpłatną działalność pożytku publicznego. A także tych,  które jeszcze tego nie robią, a być może chciałyby to robić chociażby po to, żeby uniezależnić się od przyznawanych dotacji. Zachęcamy do szukania pomocy właśnie w tej instytucji http://lowes.boris.org.pl/  

Pan Bartłomiej szerzej przedstawił zadania Rady Pożytku Publicznego. Podkreślił, iż RPP powinna przede wszystkim wypracowywać kompromisy między organizacjami pozarządowymi a władzami.

Na spotkaniu przedstawiciele NGO wraz z przedstawicielem UMM rozpoczeli przygotowania do Programu Współpracy na rok 2022.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i współpracę. Mam nadzieję, że nasze spotkania wpiszą się na stałe do naszych kalendarzy – podsumowała spotkanie Ewa Czarkowska Pełnomocnik Burmistrza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Wszystkie NGO działające na rzecz mieszkańców miasta Marki zapraszamy w pierwsze czwartki miesiąca.

CAF3/NGO
12 października 2021, godz. 14:32
#Organizacje pozarządowe #CAF 3

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry