bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Melduję się w Markach i wygrywam" ma laureata

Wręczyliśmy upominek i podziekowanie osobie nagrodzonej w konkursie

Nasz konkurs trwa nadal zapraszamy osoby, które mieszkają w Markach ale jeszcze się nie zameldowały. Pani Milena zdecydowała się na wypełnienie formularza i wygrała.

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że coraz więcej osób rozumie jak ważne jest zameldowanie się na pobyt stały i płacenie podatków na rzecz naszego miasta. Dzięki temu zwiększają się możliwości inwestycyjne Marek.

Co roku miasto organizuje akcję „Tu mieszkam, tu płacę podatki, tu zyskam nowe inwestycje”.

Pamiętajmy, że ponad 38% podatku dochodowego, który płacimy fiskusowi, trafia do kasy samorządu. Mieszkaniec Marek za pośrednictwem PIT wnosi do miejskiej kasy ponad 1800 zł rocznie i łącznie jest to ogromna pozycja w budżecie miasta.

Zameldowani mieszkańcy i Ci, którzy wskazują Marki w zeznaniu rocznym mogą korzystać z licznych benefitów, przygotowanych przez miasto specjalnie dla nich. Wśród najpopularniejszych znajduje się Marecka Karta Mieszkańca, która uprawnia do zniżki na basen i u ponad 60. partnerów akcji. Zameldowani mieszkańcy mogą skorzystać z bonu żłobkowego, dodatkowych punktów do przedszkola czy bezpłatnych zajęć dla dzieci. Pamiętajmy o tym wypełniając roczne zeznanie podatkowe.

Nasz konkurs trwa do końca roku. W linku poniżej znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Zapraszamy do udziału.

Konkurs „Melduję się w Markach i wygrywam”

WPZ
15 października 2021, godz. 13:54
#Miasto #Tu płacę podatki, tu zyskam inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry