bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Przetargi na odpady 2022

Otworzyliśmy oferty w trzech postępowaniach.

Koniec ubiegłego tygodnia i początek tego upływał pod znakiem przetargów na zagospodarowanie i wywóz odpadów komunalnych w 2022 r. Nasze miasto jest podzielone na trzy sektory: Marki Południowe, Centralne i Północne. Na każdy z tych rejonów prowadzimy oddzielne postępowanie przetargowe.

W czwartek otworzyliśmy oferty w przetargu na Sektor 2 - Marki Centralne. Do udziału zgłosiło się siedmiu oferentów. Najniższa oferta wyniosła około 4,5 mln zł, zaś najwyższa ponad 6,1 mln złotych.

W piątek otworzyliśmy oferty w przetargu na Sektor 1 - Marki Północne. Tu rywalizuje osiem podmiotów. Najniższa oferta opiewa na około 4,5 mln zł, najwyższa na 6,4 mln zł.

W poniedziałek otworzyliśmy oferty w przetargu na Sektor 3 - Marki Południowe. O tę część zamówienia rywalizuje siedem firm. Najtańsza oferta opiewa na 5,4 mln zł, najdroższa na ponad 7,2 mln zł.

Ruszyła procedura sprawdzania ofert. Przy tak dużej rywalizacji o zamówienie należy się też liczyć z możliwością odwołań firm. O ostatecznych rozstrzygnięciach będziemy Państwa informować.

TM
26 października 2021, godz. 09:09
#Środowisko #Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry