Klub Same Judo na zawodach w Warszawie i Gdańsku

21 złotych, 18 srebrnych i 18 brązowych medali w weekend

W weekend 23-24 października ekipa najbardziej doświadczonych Rekinów reprezentowała nasz Klub podczas International Judo League w Gdańsku, natomiast zawodnicy młodsi stażem próbowali swoich sił w Warszawie na V Turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo.

W Gdańsku wystartowało 24 zawodników naszego Klubu i wszystkim udało się stanąć na podium. Zdobyliśmy 13 złotych, 7 srebrnych i 4 brązowe medale, niestety trójka naszych zawodników nie dojechała na turniej ze względów zdrowotnych. Nie mniej, zdecydowanie był to udany występ Rekinów.

W niedzielę zaś został zorganizowany Camp szkoleniowy, na którym grupa niezmordowanych Rekinów szkoliła się pod okiem najlepszych Mistrzów Judo.

A w tym samym czasie, (w sobotę 23. października) Klub Judo Kuma również był organizatorem zawodów, na których zjawiła się nasza reprezentacja. Na dużych i bardzo mocnych, warszawskich zawodach wywalczyliśmy, aż 33 medale w tym 8 złotych, 11 srebrnych i 14 brązowych.

W całym turnieju udział wzięło niemal 550 zawodników z największych i najmocniejszych szkół Judo w Warszawie, zatem zdobyte medale cieszą jeszcze bardziej.