bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Drugie urodziny MCER

Ostatni weekend listopada będzie pełen wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zapraszamy!

W najbliższą sobotę i niedzielę wszystkie drogi prowadzą do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER). Ten jeden z najnowocześniejszych obiektów w kraju będzie obchodzić drugie urodziny. Przy Wspólnej 40-42 będzie się działo!

„Z tej okazji w weekend 27-28 listopada przygotowaliśmy wiele urodzinowych atrakcji. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy, entuzjastów kultury i sportu, w każdym wieku do wspólnego świętowania” – czytamy na stronie MCER.

 

Oto plan wydarzeń:

  • w sobotę 27 listopada o godz. 13.00-14.30 maraton urodzinowy Zumba w hali sportowej MCER. To wyjątkowe zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku, wagi i poziomu sprawności. Zajęcia są proste, wesołe i przyjemne. Wstęp wolny
  • w sobotę o godz. 15.00 dla dzieci i rodziców zaplanowaliśmy twórcze warsztaty ze świątecznym akcentem. Wszyscy uczestnicy będą mieć niepowtarzalną okazję wykonania makram i kart świątecznych oraz ozdabiania toreb z motywem świątecznym (eco printing). Wstęp wolny.
  • w sobotę o godz. 17.00 na Scenie MCER odbędzie się finał przeglądu „Artystyczne Marki”. Podczas koncertu zastaną wręczone nagrody laureatom. Został również zaplanowany plebiscyt publiczności na najciekawszego wykonawcę. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będą do odbioru w kasach MCER oraz w Mareckim Ośrodku Kultury. Serdecznie zapraszamy!
  • w niedzielę 28 listopada od godziny 9.00 do 15.00 na pływalni MCER odbędą się zawody pływackie. Rywalizować będą dzieci, młodzież i dorośli w konkurencjach indywidualnych i sztafetach rodzinnych. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Jacka Orycha, Burmistrza Miasta Marki, oraz Polskiego Związku Pływackiego. Emocje gwarantowane. Wstęp wolny, zapraszamy do kibicowania na trybunach pływalni.
  • w niedzielę w godz. 11.00 – 14.30 na hali sportowej MCER odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie meczowe oraz trening pokazowy reprezentacji Polski w Korfballu. Uczestnicy i widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję poznania tej nowej dyscypliny. W programie także wspólne gry i zabawy okraszone nagrodami. Wstęp wolny.
  • w niedzielny wieczór o godz. 19.00 na Scenie MCER będziecie mogli zobaczyć wyjątkowy koncert zespołu LemON, podczas którego w wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Bilety są jeszcze do nabycia w kasach MCER oraz na www.bilety24.pl. Serdecznie zapraszamy!

Plakat sobotnio-niedzielnego wydarzenia

MCER/TM
26 listopada 2021, godz. 22:18
#Miasto #Sport #Kultura

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry