bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Ekofilmowcy z Marek

Wręczyliśmy nagrody w konkursie "Zrób dla Marek coś dobrego, nie pal w piecu byle czego!"

Dziś (30 listopada) mieliśmy okazję uczestniczyć w miłej uroczystości. W sali obrad rady miasta spotkaliśmy się z laureatami filmowego konkursu „Zrób dla Marek coś dobrego, nie pal w piecu byle czego”. Byli z nami: pan Andrzej (I miejsce), pan Arkadiusz (II miejsce) i pani Aneta (III miejsce). Cała trójka nakręciła filmy, których celem było kształtowanie postaw i popularyzowanie działań na rzecz lepszego powietrza w naszym mieście. Jacek Orych, burmistrz Marek, wręczył finalistom nagrody: hulajnogę elektryczną, oczyszczacz powietrza i czytnik e-booków.

Staramy się wspierać mieszkańców naszego miasta w finansowaniu wymiany starych kopciuchów na bardziej ekologiczne źródła ciepła. Jesteśmy m.in. partnerami rządowego programu „Czyste Powietrze”. Równie ważna jest edukacja. Państwa filmy wpisują się w nurt tych działań – mówi Jacek Orych, burmistrz Marek.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranych. Zwycięski film niedługo zostanie opublikowany na stronie miasta oraz w naszych mediach społecznościowych.

Zadanie pn. Zrób dla Marek coś dobrego, nie pal w piecu byle czego! – kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca ochrony powietrza zrealizowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”.

WOŚ
30 listopada 2021, godz. 14:17
#Środowisko #Edukacja

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry