facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zostaw 1% w Markach

opubl.:12 stycznia 2018, godz. 09:58
tagi:Burmistrz, organizacje pozarządowe, budżet podatki, zostaw 1% w markach

Informacja dla podmiotów i osób ubiegających się o odpis 1% podatku dochodowego.

Burmistrz Miasta Marki zachęca organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Marek oraz osoby prywatne zbierające środki np. na leczenie i rehabilitację w ramach odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego do wypełnienia formularza.

Na początku lutego stronie internetowej Urzędu Miasta Marki zaktualizowana zostanie specjalna zakładka akcji „Zostaw 1% w Markach”, dzięki której w jednym miejscu zebrane zostaną dane o podmiotach ubiegający się o przekazanie 1% podatku dochodowego przez osoby składające zeznanie podatkowe.

Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres: Urząd Miasta Marki, al. Marsz. J. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki, dostarczyć do Kancelarii Urzędu Miasta Marki lub skan formularza z podpisem wysłać na adres mailowy pawel.pniewski@marki.pl. Baza podmiotów ubiegających się o 1% podatku będzie aktualizowana na bieżąco. Do formularza można dołączyć zdjęcia i grafiki, które także zamieścimy na stronie internetowej.

Podmioty, które brały udział w akcji w ubiegłym roku nie muszą ponownie wypełniać formularza, jeśli nie zmieniły się dane konieczne do wpisania w zeznaniu podatkowym. Wystarczy wysłać maila na podany powyżej adres z informacją, że w 2018 roku również ubiegają się o środki z "1%".

Zapraszamy również do korzystania z grupy dyskusyjnej „Zostaw 1% podatku w Markach” założonej na portalu Facebook przez stowarzyszenie Grupa Marki 2020 – inicjatora akcji.

Formularz zgłoszenia w formacie .doc
Formularz zgłoszenia w formacie .pdf:

Pobierz PDF(0.2MB)

PP

  • fot. 0
  • fot. 1

 

generowano: 0.0137s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa