facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zostaw 1% w Markach

opubl.:17 lutego 2017, godz. 10:15
tagi:Burmistrz, budżet podatki, zostaw 1% w markach, organizacje pozarządowe, multimedia

Bądźmy lokalnymi patriotami. Pamiętajmy o możliwości pozostawienia 1% podatku dochodowego w Markach.

Szanowni Mieszkańcy,

Jak co roku, do 30 kwietnia rozliczamy się z podatku dochodowego. To wyjątkowa okazji do tego, aby przeznaczyć 1% należnego podatku mareckim organizacjom pożytku publicznego. W ubiegłym roku 47% polskich podatników zdecydowało się wykorzystać szansę, jaką daje przekazanie 1% podatku wypełniając deklarację PIT. W sumie przekazano ponad pół miliarda złotych. Jednym pociągnięciem pióra można zdecydować, komu zaofiarować część naszej obowiązkowej daniny.

Dlatego zachęcam Mieszkańcom Marek, by ich pieniądze pracowały dla tych organizacji bądź osób, które mieszkają i działają w naszym mieście. Niech będzie to element dobrze pojmowanego lokalnego patriotyzmu – daru, który nic nas przecież nie kosztuje. Lista organizacji pożytku publicznego działających na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców będzie stale aktualizowana, by znaleźli się na niej wszyscy potrzebujący.

Zostaw 1% w Markach!

Jacek Orych
Burmistrz Miasta Marki

Lista mareckich podmiotów ubiegających się o odpis 1% podatku znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta Marki w zakładce "Zostaw 1% w Markach"

  • fot. 0

 

generowano: 0.0140s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa