facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Aleja Piłsudskiego 2.0 - konsultacje

opubl.:6 lutego 2017, godz. 11:55

Informujemy o konsultacjach społecznych w zakresie wstępnych ustaleń w związku z realizacją trasy S8 przez GDDKiA o/Warszawa.

W związku z realizacją trasy S8 przez GDDKiA o/Warszawa oraz możliwością wykonania przebudowy/rozbudowy Al. Piłsudskiego w zakresie stworzenia reprezentacyjnej miejskiej alei informujemy o konsultacjach społecznych w zakresie wstępnych ustaleń programu funkcjonalno-użytkowego.

Zadanie 1: „Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla przebudowy Al. Marsz. J. Piłsudskiego w Markach”;

Zadanie 2: „Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego w zakresie budowy dróg rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ciągu Al. Marsz. J. Piłsudskiego w Markach”.

Wstępne rozwiązania projektowe będą dostępne w dniach 9 lutego (czwartek) i 10 lutego (piątek) 2017 roku w siedzibie Urzędu Miasta Marki, al. Marsz. J. Piłsudskiego 95 w Wydziale Planowania i Rozwoju (pokój nr 18) w godzinach 10.00 – 15.00.

Przedstawione wstępne rozwiązania projektowe będą dostępne na stronie internetowej pod adresem bip.marki.pl w zakładce Prawo Miejscowe -> Ogłoszenia od dnia 9 lutego 2017.

W ramach konsultacji społecznych odbędzie się spotkanie w dniu 10 lutego (piątek) o godzinie 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Marki, Al. Marsz. J. Piłsudskiego 95 w Sali Obrad (I piętro, pokój 40).

Opinie, sugestie, uwagi należy składać do dnia 13 lutego 2017 wpisując w tytule PFU PILSUD do Burmistrza Miasta Marki:

- W kancelarii Urzędu Miast Marki, pokój 13 - Biuro Obsługi Interesanta;

- Drogą pocztową na adres Urząd Miasta Marki, Al. Marsz. J. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki;

- W postaci elektronicznej na adres michal.babicki@marki.pl.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucje i podmioty gospodarcze, przedstawicieli środowiska naukowego, a także wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego miasta do udziału w konsultacjach.

 

Pobierz PDF(0.4MB)

WPK

  • fot. 0

 

generowano: 0.0139s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa