facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

W niedzielę biegniemy razem dla Wojtusia

opubl.:24 lutego 2017, godz. 12:51
tagi:nagrania audio, multimedia, sport rekreacja

Podczas biegu Tropem Wilczym zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej.

Podczas V Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Markach (26 lutego) zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz 2,5-letniego Wojtusia Trzmiela. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Wojtusia” i dotrzeć z nią do mety. U chłopca zdiagnozowano stwardnienie guzowate i padaczkę lekooporną oraz autyzm atypowy. Chłopczyk wymaga specjalistycznego leczenia, na które gromadzone są środki.

- Zaangażowanie zawodników, którzy w biurze zawodów odbiorą kartkę „biegnę dla Wojtusia”, przypną ją do koszulki i przebiegną z nią linię mety, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – wyjaśnia Małgorzata Głębicka, prezes Fundacji PKO Banku Polskiego. 

Fundacja jako partner biegu, przekaże darowiznę na specjalistyczne leczenie chłopca. Kartki będzie można odbierać w dniu biegów u przedstawicieli PKO BP na stoisku przy biurze zawodów (na terenie „dawnej zwałki” w okolicach ul. Grunwaldzkiej) w godz. 9.00 – 11.30.

Audycji na temat akcji "Biegniemy na cześć walczących, walczymy o zdrowie Wojtusia" można odsłuchać na stronie Radia dla Ciebie RDC:

Link do audycji

Radio dla Ciebie przyłączyło się do Biegu Tropem Wilczym w Markach. Reprezentacja radia pobiegnie ze specjalnymi naklejkami włączając się w charytatywny wymiar biegu oraz przygotuje kampanię informacyjną promującą mareckie wydarzenie. Słuchajcie audycji "Aktywna Sobota" na 101FM w sobotę, 25 lutego, o godz. 6:00.

PP

  • fot. 0
  • fot. 1
  • fot. 2

 

generowano: 0.0191s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa