facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Rusza ProgrAMATOR!

opubl.:9 marca 2017, godz. 14:19
tagi:Marecki Ośrodek Kultury, kultura

Napisz, zadzwoń, przyjdź. MOK czeka na Twoje kulturalne pomysły!

Takiego projektu w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego jeszcze nie było. Nazwa i pisownia tego przedsięwzięcia - ProgrAMATOR - są symboliczne.

- Czekamy na pomysły lub konkretne projekty, np. warsztaty artystyczne, spotkania, prezentacje prac, scenariusze wydarzeń artystycznych z dziedziny: teatru, muzyki, sztuk wizualnych (film, fotografia, plastyka), tańca, literatury - wylicza Paulina Borzecka, koordynatorka ProgrAMATORA.

MOK przyjmuje zgłoszenia przez cały rok. Decyzję o realizacji zgłoszonych propozycji podejmie Zespół Programowy ośrodka.

- Liczę na to, że realizacja ProgrAMATORA wzbogaci nasz program o nowe, ciekawe propozycje, nieobecne w dotychczasowej ofercie, a mieszkańcom pozwoli lepiej poznać mareckich artystów i animatorów. Zapraszam do współpracy i wspólnego eksperymentowania. Napisz, zadzwoń, przyjdź. Czekamy na Was! - podkreśla koordynatorka projektu.

Zasady udziału w projekcie ProgrAMATOR są proste. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres p.borzecka@mokmarki.pl lub przynieść do MOK.

Szczegółowych informacji udziela Paulina Borzecka, tel. 22 781 14 06. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (WERSJA ELEKTRONICZNA) 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (PDF DO POBRANIA)

                                                                                                                       Do zobaczenia!!!

Marecki Ośrodek Kultury im.T. Lużyńskiego

  • fot. 0
  • fot. 1

 

generowano: 0.0142s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa