facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Koncertowy występ ekipy z Jedynki

opubl.:12 kwietnia 2017, godz. 15:06
tagi:Szkoła Podstawowa Nr 1, sport rekreacja

Tak wysoko młoda drużyna piłkarska w turnieju Tymbarku jeszcze nie zaszła.

"Spełniajmy swoje marzenia" - takie hasło towarzyszyło drużynie z Jedynki przez finałowy turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

- Przez fazę grupową oraz pucharową przeszliśmy jak burza, nie dając przeciwnikom najmniejszych szans, dopiero półfinał okazał się nie lada wyzwaniem, w którym przeszliśmy drogę z piłkarskiego piekła do nieba. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2, by wygrać 3:2 przy ogromnym wsparciu kibiców - rodziców! – relacjonują młodzi piłkarze.

W finale zabrakło troszkę szczęścia. Drużyna z Marek uległa ekipie z Płocka 1:2.

- Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a nasze marzenia odkładamy tylko na rok - w przyszłej edycji chcemy być najlepsi i reprezentować nasze województwo w wielkim finale na Stadionie Narodowym! – podkreślają młodzi piłkarze.

Warto podkreślić, że królem strzelców został kapitan zespołu – Rafał Boczoń.

- Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów! Dokonali czegoś wielkiego. Dla nas (trenerów, rodziców oraz kolegów ze szkoły) i tak są zwycięzcami! W końcu jesteśmy drugą siłą na Mazowszu. Należy również dodać, że nasza drużyna była najmłodsza spośród wszystkich startujących zarówno w eliminacjach powiatowych (wołomiński i wyszkowski) jak i w finałach! – mówi Patryk Ostrowski, który z Michałem Gołaszewskim prowadzą młodą drużynę.

Podziękowania piłkarzy otrzymują:

Marcin Rokita - trener UKS Białe Orły 2005

Konrad Podeszwik - trener AP Marcovia Marki 2006

Darek Krajewski - trener UKS Białe Orły 2006

Jakub Zapaśnik - trener AP Legia Warszawa 2005

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Markach, która współfinansowała transport na turniej!

- W "Tymbarku" startujemy od początku istnienia turnieju, ale nigdy nie udało nam się zajść aż do finału (w tamtym roku wywalczyliśmy 3 miejsce). Wiadomo - apetyty rosną w miarę jedzenia - także za rok (prawie w tym samym składzie) walczymy o Mistrzostwo Województwa! – zapowiada Patryk Ostrowski.

Skład drużyny:

Kacper Marciciak, Jakub Kosiorek, Julek Kryszkiewicz, Artur Szabelski, Karol Kosiorek, Rafał Boczoń, Maciek Piątkowski, Jarek Janowski, Bartek Banaszek, Jakub Sędziak.

WPR

  • fot. 0

 

generowano: 0.0137s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa