facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Coraz bliżej A-klasy

opubl.:16 maja 2017, godz. 08:13
tagi:sport rekreacja

W walce o awans druga drużyna Marcovii pokonała groźnego konkurenta.

Druga drużyna Marcovii pokonała w minioną sobotę GKS Dąbrówka 6:4. Dzięki zwycięstwu podopieczni Michała Ogórka umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Prowadzi Wisła Jabłonna, która wyprzedza Marcovię o 5 punktów. Awans uzyskają dwa najlepsze zespoły. Nasze rezerwy są zatem bardzo blisko gry w wyższej klasie rozgrywkowej.

Obfitujące w dużą liczbę bramek spotkanie najlepiej wspominał będzie Kacper Lachowicz, który drugi raz z rzędu trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Kolejny hat-trick jest z całą pewnością nie lada wyczynem nawet w "B" klasie. Powrót Kacpra na Wspólną 12 okazał się strzałem w "10". To samo można powiedzieć również o innym powracającym zawodniku - Bartoszu Koziku. Obydwaj mają wyraźny wpływ na dobrą grę drugiej drużyny Marcovii. Pozostałe sobotnie trafienia zaliczyli Adam Stromecki (dwukrotnie) i Szymon Mogielnicki. Zwycięstwo nad GKS-em Dąbrówka sprawiło, że naszym rezerwom ubył groźny konkurent w kontekście walki o awans.

Kolejny mecz zawodnicy Michała Ogórka rozegrają w najbliższą sobotę 20 maja o godz. 14:00. Spotkanie z Rotavią Nieporęt rozegrane zostanie na naszym stadionie przy ul. Wspólnej 12.

Skład Marcovii:
Bestry - Marcin Rogalski (65' J.Goławski), Ciszewski (47' Marczak), Kozłowski, Ł.Grochowski - Lachowicz, Stromecki, Grykałowski (44' S.Mogielnicki), Rydz - Kozik, Melon (77' Kraśnicki)
Trener: Michał Ogórek

M_Boczoń

  • fot. 0

 

generowano: 0.0141s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa