facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Święto "Trójki"

opubl.:16 maja 2017, godz. 12:32
tagi:Szkoła Podstawowa Nr 3, Burmistrz

Zapraszamy do lektury relacji z dorocznej szkolnej uroczystości.

Każdego roku w maju obchodzimy  uroczystość  z  okazji  Święta Szkoły  Podstawowej  Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku. Zapach bzów unoszący się w powietrzu i uczucie podekscytowania, które delikatnie wkradają się do szkolnej rzeczywistości, harmonizują z podniosłością tej chwili. 10 maja przygotowaliśmy przedstawienie, którego tematem były urodziny naszej szkoły. Scenariusz przedstawienia napisała Aldona Torenc. Chór został przygotowany przez Jana Rosłona. W scenariuszu został wykorzystany wiersz stworzony przez  uczennicę Anię Rucińską. Film, który obejrzeli nasi goście, powstał w ramach projektu Erasmus+ i został nakręcony przez Renatę Reterską i Małgorzatę Ciechomską .

Przede wszystkim ogromną rolę odegrali jednak uczniowie. Z zaangażowaniem i pasją uczestniczyli w przygotowaniach do uroczystości. Podczas przedstawienia z okazji Święta Szkoły  dzieci zaprezentowały talenty i umiejętności, które kształcą  podczas zajęć szkolnych i pozaszkolnych.

Z okazji 50-lecia nadania praw miejskich miastu dyrektor Beata Szczypkowska wręczyła na ręce burmistrza Jacka Orycha prezent wykonany samodzielnie przez uczniów naszej szkoły.

To były niezapomniane urodziny, pełne wzruszeń i radości, podczas których nie zabrakło urodzinowego tortu.  Wszystkim gościom jesteśmy wdzięczni za przybycie i wspólne celebrowanie tej niepowtarzalnej chwili. Spotkamy się za rok, kiedy znów zakwitną białe bzy.

 

Aldona Torenc

  • fot. 0
  • fot. 1
  • fot. 2
  • fot. 3

 

generowano: 0.0139s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa