facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Koncert, malowanie t-shirtów i escape room

opubl.:3 sierpnia 2017, godz. 12:51
tagi:sport rekreacja

W najbliższy weekend moc atrakcji w Parku Briggsów. Będzie wesoło i kreatywnie.

Życzymy udanego weekendu, który zapowiada się słonecznie. Zapraszamy do parku miejskiego w sobotę i niedzielę od godziny 14:00. na kolejną odsłonę akcji "Na weekend zostaję z rodziną w Markach". Oj będzie się działo :) Przez cały weekend czekają na Was: zabawa z bańkami, malowanie buziek, sportowe atrakcje, a w naszej strefie relaksu kawa od Tchibo  i coś słodkiego od Piekarni Szwajcarskiej.

W sobotę  5 sierpnia nie zapomnijcie wziąć nieco może nudnych t-shirtów, mogą być inne płócienne czy bawełniane rzeczy. Pod czujnym okiem prowadzących dacie im nowe, kolorowe życie :-).

W niedzielę 6 sierpnia po raz pierwszy pojawi się w naszym mieście – car escape! Znacie zabawę w room escape? Tak? To wspaniale, wersja kompaktowa u nas w parku. Może uda się Wam rozwiązać zagadki i wydostać ze stylizowanego na grobowiec faraona auta.  Dla młodszych i starszych kreatywnie i wesoło  - warsztaty rzeźbiarstwa z gliny.

Będzie też artystycznie – w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego od 16:00 na scenie będzie królować Bum Bum Orkestar. BUM BUM nazywa swój styl „eklektycznym”. Będzie odważnie, w bałkańsko-klezmersko-polskich rytmach.

WPZ

  • fot. 0

 

generowano: 0.0137s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa