facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Bitwa Warszawska 1920 roku

opubl.:9 sierpnia 2017, godz. 17:19
tagi:kultura

Konkurs dla uczestników obchodów Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie

Uczestniczę w obchodach Cudu nad Wisłą! Zbliżając się do 100. rocznicy "Cudu nad Wisłą" w Ossowie Powiat Wołomiński przygotował niespodziankę - legitymację uczestnika obchodów Bitwy Warszawskiej 1920 roku! Uczestnicy tegorocznych obchodów w Ossowie otrzymają pamiątkową legitymację z pieczątką potwierdzającą obecność! Stemple będzie można otrzymać podczas trzech kolejnych rocznic, aż do 2020 roku, czyli stulecia Bitwy Warszawskiej!

W sierpniu 2020 roku w 100. rocznicę obchodów Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie właściciele legitymacji, którzy przez 4 lata kolekcjonowali pamiątkowe stemple wezmą udział w konkursie z nagrodami „Uczestniczę w obchodach Cudu nad Wisłą w Ossowie”. Regulamin konkursu dostępny na stronie  www.bitwawarszawska.pl   Stanowiska wbijania stempli będą usytuowane na terenie odbywających się obchodów (szczegółowe informacje będą podawane w roku odbywających się uroczystości). W konkursie będą mogły wziąć udział osoby, które w dniu losowania (sierpień 2020 roku) będą pełnoletnie.
Historię Bitwy Warszawskiej należy znać i przekazywać kolejnym pokoleniom. Legitymacja będzie motywacją dla najmłodszych do czynnego uczestnictwa w obchodach rocznicowych jednego z najważniejszych polskich zwycięstw! http://www.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=2771

WPZ

  • fot. 0

 

generowano: 0.0132s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa