facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Nowy trener Marcovii

opubl.:9 października 2017, godz. 15:36
tagi:sport rekreacja

Maciej Wesołowski zaliczył udany debiut. Drużyna ze Wspólnej wygrała z Promnikiem Łaskarzew 2:0.

Po ligowej porażce z Hutnikiem Warszawa z funkcji trenera pierwszej drużyny Marcovii zrezygnował Konrad Kucharczyk. Kilka dni później jego dymisja została przyjęta przez zarząd klubu. Tymczasowym trenerem mianowano Bartłomieja Salaka, który na co dzień szkoli młodzieżowe roczniki Akademii. Pod jego wodzą Marcovia zremisowała z Olimpią Warszawa 0:0. Z kolei w zmaganiach pucharowych nasz zespół najpierw pokonał Vulcan Wólka Mlądzka, a następnie wyraźnie uległ czwartoligowemu Mazurowi Karczew.

W sobotnim meczu przeciwko Promnikowi Łaskarzew (2:0) na ławce trenerskiej zasiadł już jednak Maciej Wesołowski, który oficjalnie objął stanowisko trenera pierwszej drużyny Marcovii. Nowy szkoleniowiec prowadził w przeszłości m.in. KS Konstancin oraz Bug Wyszków. Z tym pierwszym zespołem awansował do 4 ligi. Maciej Wesołowski był również asystentem Macieja Kędziorka w Victorii Sulejówek.

Wraz z Konradem Kucharczykiem ze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Marcovii odszedł także jego asystent Łukasz Rączka. Nowy trener Marcovii będzie prowadził drużynę samodzielnie.

M_Boczoń

  • fot. 0

 

generowano: 0.0158s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa