facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Szansa na milion w Wielkiej Orkiestrze

opubl.:6 grudnia 2017, godz. 13:07
tagi:organizacje pozarządowe, zdrowie

Zapraszamy 14 stycznia do hali przy ul. Dużej. Będzie się działo!

26. raz w Polsce, 13. raz w Markach. 14 stycznia przyszłego roku znów będziemy uczestniczyć w jednym z największych projektów charytatywnych w Polsce – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (WOŚP). Do tej pory Marki uzbierały blisko 880 tys. zł.

– Odczarujmy liczbę 13 i przekroczmy milion złotych. A jest to absolutnie możliwe, gdyż w zeszłym roku pobiliśmy dotychczasowe zbiórki rekordową kwotą blisko 150 tys. zł. Jednym słowem dla markowian nie ma rzeczy niemożliwych – mówi Maria Krzyżanowska, szefowa mareckiego finału.

Fundacja WOŚP zdecydowała, że pieniądze ze zbiórki posłużą na wyrównanie szans leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt.

– Mieszkańcy Marek, ludzie wielkiego serca już szykują się do czynienia dobra. Lokomotywa ruszyła, bądźcie w tym szczególnym dniu z nami! Szykujemy moc atrakcji: licytacje, występy dzieci i gwiazd, pokazy sportowe i taneczne, konkursy. Jak zwykle kawiarenka będzie kusić domowymi wypiekami i świeżą kawą. Nikt głodny od nas nie wyjdzie – dodaje Maria Krzyżanowska.

WOŚP

  • fot. 0

 

generowano: 0.0141s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa