facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Poznaliśmy wyniki ankiety rowerowej

opubl.:8 marca 2018, godz. 08:30
tagi:inwestycje

Dziękujemy za liczny udział w konsultacjach dotyczących roweru miejskiego

Gdzie ulokować stacje roweru miejskiego? Z takim pytaniem zwróciliśmy się do Was 31 stycznia. Internetowe konsultacje trwały dwa tygodnie, a Wasz odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Oddaliście 1172 głosy!

Na mapie dołączonej do artykułu przedstawiamy wyniki ankiety. Nie ujmowaliśmy na niej lokalizacji, które nie uzyskały co najmniej 15 głosów. Po zliczeniu wyników okazało się, że wskazaliście aż 24 miejsca na mapie Marek.

Przed nami trudny wybór, ponieważ możemy na tym etapie wybrać jedynie pięć lokalizacji (ich liczba może się zwiększyć, jeśli do projektu przystąpią prywatni partnerzy). Musimy brać pod uwagę takie czynniki jak np. własność gruntów i aktualnie realizowane inwestycje drogowe, które siłą rzeczy utrudnią komunikację i funkcjonowanie roweru miejskiego. Sprawą wyboru docelowych lokalizacji, biorąc pod uwagę Wasze wskazania, zajmie się teraz Wydział Planowania i Rozwoju, który również przygotowuje dokumentację przetargową. Ogłoszenie postępowania jest planowane na wiosnę tego roku.

AT, TM

  • fot. 0
  • fot. 1

 

generowano: 0.0137s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa