facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Remont DK 8 - informator o pracach

opubl.:9 kwietnia 2018, godz. 15:41
tagi:inwestycje, drogi, Obwodnica Marek

Roboty zaczną się już 10 kwietnia.

Niedawno informowaliśmy, że zbliża się szybkimi krokami remont Drogi Krajowej nr 8 - od Radzymina do Marek. Dzisiaj warszawski oddział GDDKiA przygotował komunikat w tej sprawie. Zapraszamy do jego lektury:

Od 10 kwietnia br. rozpocznie się remont nawierzchni DK8 na przejściu przez Marki.

Firma Astaldi, wykonawca II zadania S8 Marki-Radzymin, prace związane z frezowaniem, wymianą nawierzchni oraz wykonaniem nowego oznakowania będzie prowadzić etapami. W pierwszej kolejności remontowana będzie jezdnia w kierunku Białegostoku.

Na czas trwania prac odcinek drogi zostanie zamknięty, co oznacza, że ruch w obu kierunkach będzie prowadzony na jezdni w stronę Warszawy (po 1 pasie ruchu w obu kierunkach).

Przewidziane zostały następujące etapy:

etap I – od ul. Wiewiórki do miejscowości Cegielnia. Zamknięte będą wjazdy na jezdnię prawą z ulic: Cmentarna, Wenecka, Ceglana i Pólko. Nie będzie również możliwości wjazdu i zjazdu na wiadukt w Strudze (DW631).

Etap II - od ul. Rybnej do ul. Wiewiórki.

Etap III - od ul. Słonecznej do ul. Rybnej.

Etap IV - od ul. Barbary do ul. Słonecznej.

Każdy etap będzie trwał około 2 tygodnie. Planowany termin zakończenia robót na jezdni w kierunku Białegostoku to połowa maja. Następnie Wykonawca będzie prowadził prace na jezdni w kierunku Warszawy. Szczegóły podamy w terminie późniejszym.

Informacje w sprawie remontu

Biuro Inżyniera Kontraktu
ul. Okólna 45
05-270 Marki
Tel.: 530 001 920
E-mail: biuro@s8obw-marek.pl

GDDKiA, TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0150s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa