facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Policjanci pomagają pieszym przy Piłsudskiego

opubl.:11 kwietnia 2018, godz. 15:21

To reakcja na sygnały mieszkańców.

10 kwietnia w Markach rozpoczął się remont nawierzchni ulicy Piłsudskiego, w związku z czym zamknięta została jezdnia w kierunku Radzymina. Tym samym została wyłączona sygnalizacja świetlna w rejonie przejść dla pieszych i skrzyżowań. Funkcjonariusze z komisariatu w Markach otrzymali szereg zgłoszeń o problemach pieszych uczestników ruchu drogowego związanych z bezpieczeństwem podczas przechodzenia przez przejścia. O interwencję poprosił również Jacek Orych, burmistrz Marek.

Dzielnicowi miejscowej jednostki Policji w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” wyszli naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Marek i dziś od wczesnych godzin porannych pomagali pieszym przy przechodzeniu przez jezdnię remontowanej ulicy Piłsudskiego w Markach.

- W najbliższym czasie będziemy też nadzorować przejścia dla pieszych w trybie interwencyjnym - mówi Andrzej Oleksiak, komendant mareckiej policji.

Policja prosi wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracania uwagi na oznakowania.

 

KPP Wołomin, TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0073s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa