facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Podwórko Nivea - powszechna mobilizacja!

opubl.:11 czerwca 2018, godz. 11:15
tagi:sport rekreacja

Do końca głosowania niecałe dwa tygodnie. Powtórzmy sukces z 2015 r.

Czy kojarzycie Państwo plac zabaw przy ul. Sportowej? Jest owocem mobilizacji wielu mieszkańców Marek, którzy w 2015 r. wzięli udział w konkursie „Podwórko Nivea”. Ogromne zaangażowanie pozwoliło na osiągnięcie sukcesu w tym internetowym głosowaniu, a plac zabaw cieszy się wzięciem najmłodszych markowian.

Jest szansa na powtórkę tego scenariusza. 11 maja ruszyła kolejna edycja popularnej akcji. Nasze miasto zgłosiło lokalizację przy ul. Zygmuntowskiej. Jesteśmy coraz bliżej  finału. Obecnie (11 czerwca) znajdujemy się na szóstym miejscu. Ponieważ wygrywa tylko pięć lokalizacji, potrzebujemy jeszcze większego zaangażowania. Zróbmy to dla mareckich dzieci!

Nagrodą jest Podwórko Talentów Nivea składające się z trzech części. W części sportowej znajdują się takie atrakcje jak mini ścianka wspinaczkowa (kubik), huśtawka bocianie gniazdo czy coś, co pamiętają 40-letni tatusiowie - tor do gry w kapsle. Część naukowa to m.in. planetarium, stacjonarny rowerek, który pozwala zaświecić lampkę bądź uruchomić wiatraczek, oraz zegar słoneczny. W części artystycznej znajdują się mini scena teatralna oraz tablice muzyczne z bębnami.

(wirtualny spacer po podwórku Nivea TUTAJ)

Zachęcamy do wytrwałości!

LINK DO GŁOSOWANIA

PP, TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0133s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa