facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Piękny jubileusz Marcovii

opubl.:6 czerwca 2018, godz. 12:01
tagi:sport rekreacja

Zapraszamy na sobotnie obchody podczas Dni Marek.

W tym roku Marcovia obchodzi piękną rocznicę 95-lecia istnienia. Jej urodziny będziemy obchodzić m.in. podczas sobotnich Dni Marek.

- O 11:00 zapraszamy wszystkich sympatyków Marcovii na ostatni mecz ligowy pierwszej drużyny na naszym stadionie w sezonie 2017/2018. Podopieczni Macieja Wesołowskiego zmierzą się z Akademią Piłkarską AGAPE Białołęka - informują przedstawiciele Marcovii.

O 14.00 rozpoczną się obchody Dni Marek. Jednym z głównych punktów będzie mecz oldboyów Marcovii i Legii Warszawa. Pierwszy gwizdek o 16.00.

- W naszym składzie znajdą się m.in. Mirosław Kostka, Wiesław Umiastowski, Sławomir Kozłowski, Adam Stromecki, Tomasz Tankiewicz, Arkadiusz Barzyc, Mariusz Boczoń, Norbert Szałajski, Rafał Piwko, Mariusz Ciszewski, Piotr Jaros, Jan Rosłon i wielu, wielu innych znakomitych zawodników. Na boisku zobaczymy również Piotra Bazlera i Dariusza Piwowarka - opisują przedstawiciele Marcovii.

Wcześniej na boisku pojawią się młodzi piłkarze, którzy rozegrają mini-mundial piłkarski. Wszak w połowie czerwca zaczynają się mistrzostwa świata. Emocje gwarantowane, a my liczymy, że wygra Polska…

opr. TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0136s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa