facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Twój głos w sprawie komunikacji

opubl.:6 czerwca 2018, godz. 15:44
tagi:komunikacja

Rada Warszawskiego Transportu Publicznego zaprasza do dyskusji.

18 czerwca, godz. 17.00 -  tę datę i godzinę powinni zanotować ci, którzy żywo interesują się tematyką komunikacji publicznej. W Pałacu Kultury i Nauki w sali im. Rudniewa odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego. Spotkanie ma charakter otwarty - mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani tematyką transportu publicznego mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, w tym oczywiście Marek.

Rada WTP to miejsce wymiany opinii, zbierania sugestii i informacji od przedstawicieli różnych środowisk na temat funkcjonowania Warszawskiego Transportu Publicznego.

„Rada umożliwia swobodną wymianę poglądów i uwag, konfrontowanie różnorodnych stanowisk w toku bezpośredniej dyskusji, jest rozszerzeniem organizowanych dotychczas konsultacji społecznych. Prowadzenie jej posiedzeń zostało powierzone profesjonalnemu moderatorowi, który zagwarantuje bezstronność i obiektywizm” - czytamy na stronie ztm.waw.pl

W składzie Rady zasiada Michał Babicki, pracownik mareckiego  ratusza. Jest jednym z dwóch przedstawicieli samorządów aglomeracji warszawskiej.

TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0148s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa