facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Piknik na zamknięcie sezonu

opubl.:3 lipca 2018, godz. 10:14
tagi:sport rekreacja

Brawa dla szczypiornistek, brawa dla piłkarzy!

Akademia Piłkarska Marcovia Marki oficjalnie zakończyła sezon 2017/2018. Połączony z rozdaniem nagród rodzinny piknik cieszył się dużym powodzeniem. Na stadionie przy ul. Wspólnej 12 stawili się wszyscy zawodnicy oraz wszystkie zawodniczki Marcovii. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć burmistrza Jacka Orycha. Krótką przemowę wygłosił również Arkadiusz Werelich, radny Powiatu Wołomińskiego oraz przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali powitani przez Pawła Rękasa, dyrektora zarządzającego AP Marcovia Marki.

Po krótkich podsumowaniach minionego sezonu nastąpiło wręczanie pamiątkowych medali, dyplomów oraz indywidualnych wyróżnień. Największe brawa zebrały młode szczypiornistki, które zostały niedawno czwartą drużyną w Polsce. Piłkarze Marcovii również mogą pochwalić się licznymi sukcesami. Tradycyjnie bowiem kilka zespołów zakończyło ligowe zmagania na pierwszym miejscu.

Po części oficjalnej rozpoczął się mecz, w którym trenerzy oraz pracownicy Marcovii zmierzyli się z reprezentacją rodziców. Wynik nie był w tym wszystkim istotny. Liczyła się bowiem tylko i wyłącznie świetna zabawa. Na dzieci oraz ich rodziny czekały grillowe przysmaki, lody oraz dmuchańce.

Teraz przed Marcovią krótkie wakacje, po których rozpoczną się kolejne przygotowania do ligowych zmagań.

Marcin Boczoń

  • fot. 0

 

generowano: 0.0130s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa