facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Narodowy Dzień Sportu

opubl.:12 września 2018, godz. 08:42
tagi:organizacje pozarządowe, sport rekreacja, edukacja

UKS Struga zaprasza na Piknik Rodzinny na błoniach Stadionu Narodowego

Warsztaty, symultany, pokazy, testy, porady, konkursy – spotkajmy się na Narodowym.

W najbliższą sobotę 15 września 2018 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tysiące metrów kwadratowych oddano na jeden dzień we władanie pasjonatów sportowych, którzy wspólnie utworzą jedyną w swoim rodzaju plenerową imprezę rodzinno-sportową.  Uczestnicy Pikniku zaprezentują swoje pasje: od sportów napędzanych siła mięśni ludzkich po te, gdzie napędem jest intelekt, od sportów wodnych do tych, których naturalnych środowiskiem jest przestrzeń powietrzna, od pasji wymagających wyłącznie pokładów wolnej woli do tych, które wymagają nakładów finansowych – po prostu każdy znajdzie coś dla siebie (albo będzie mógł przetestować różne propozycje).

UKS Struga w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Warcabowym przygotował stoisko poświęcone naszej ukochanej dyscyplinie. Będziecie mogli zagrać w warcaby, porozmawiać z trenerami, wziąć udział w symultanie, dowiedzieć się ‘… dlaczego warcaby?’, posmakować warcabowych słodkości i spotkać naszą superparę: Kombinację i Debiuta (ONI są przecież rodowitymi markowianinami).

Na pytania zwiedzających szczerych odpowiedzi udzielą młodzieżowe gwiazdy warcabów – wśród nich troje sympatycznych zawodników UKS Struga: brązowi medaliści tegorocznych Mistrzostw Świata w warcabach klasycznych Mateusz i Klaudia oraz Bogdan - Mistrz Świata w warcabach tureckich.

Gorąco zapraszamy mieszkańców Marek do udziału w wydarzeniu – spędźmy ten czas wspólnie, rodzinnie i zdrowo!

Piknik na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie w ramach Narodowego Dnia Sportu.

15 września 2018 (sobota), w godzinach 12-17.

WSTĘP WOLNY.

WPZ/UKS Struga

  • fot. 0
  • fot. 1

 

generowano: 0.0062s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa