facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Finalistki X Factora w Markach

start:13 sierpnia 2017, godz. 15:14
miejsce:Marki, Park Briggsów
tagi:kultura, Budżet Obywatelski

Na scenie w Parku Briggsów pojawi się zespół "The Chance".

Trzy kobiety, podobne barwy głosów i wielkie ambicje. Agnieszka Latusek, Monika Marcol i Magdalena Adamiak startowały oddzielnie w X Factorze, programie telewizyjnym o charakterze rozrywkowym typu talent show. Na początku - bez sukcesu. Jurorzy doradzili dzielnym dziewczynom, by stworzyły trio i znów wystartowały w eliminacjach.

„Choć dotychczas praktycznie się nie znałyśmy, bez wahania podjęłyśmy wyzwanie jurorów i postanowiłyśmy wykorzystać szansę, jaką nam dano. Właśnie: szansę? Od tego słowa, symbolicznie, utworzyłyśmy nazwę swojego trio: The Chance. Wszystkie trzy prawie natychmiast się polubiłyśmy i zaakceptowałyśmy się wzajemnie. (…).Już jako zespół pomyślnie pokonałyśmy kolejny stopień eliminacji w Warszawie i zakwalifikowałyśmy się do Domów Jurorskich. Od tego momentu na dobre rozpoczęła się nasza wspólna, wielka, muzyczna przygoda z X Factorem pod okiem opiekuna i mentora, którym został Czesław Mozil” – wspominają Agnieszka Latusek, Monika Marcol i Magdalena Adamiak.

W efekcie trzy dziewczyny dotarły do finału X Factora. Zajęły w nim trzecie miejsce.

„Już samo dotarcie do Wielkiego Finału zespołu, który wspólnie tworzymy , traktujemy jako naszą największą wygraną. X Factor się jednak skończył a my, The Chance, zgodnie z obietnicami dawanymi naszym fanom, chcemy dalej razem pracować, śpiewać i jeżeli się uda, zdobywać muzyczne rynki kraju i zagranicy” – podkreśla trio.

13 sierpnia The Chance wystąpi w Markach w ramach cyklu "Zaczarowany świat muzyki". Muzyka, którą prezentują, jest zaliczana do popu i soulu. Początek koncertu – godz. 16.00. Wstęp wolny!

Inicjatywa "Zaczarowany świat muzyki" realizowana przez Miasto Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

Pomysłodawca: Agnieszka Lużyńska

TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0139s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa