facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Pierwsza Marecka Olimpiada Przedszkolaków

start:18 listopada 2017, godz. 14:00
miejsce:Marki, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Duża 3
tagi:sport rekreacja, Przedszkole Miejskie Nr 1, Przedszkole Miejskie Nr 2, Przedszkole Miejskie Nr 3

Wyścigi w workach, toczenie kuli, prowadzenie taczek - zapraszamy na zawody!

Za oknem deszcz, a – jak wiadomo – w czasie deszczu dzieci się nudzą. 18 listopada nie będzie jednak takiej możliwości. Zapraszamy na Pierwszą Marecką Olimpiadę Przedszkolaków, która odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Bożeny Markiewicz przy ul. Dużej 3 (Szkoła Podstawowa nr 4). Początek niezwykłej imprezy zaplanowaliśmy na godz. 10.00. Zapraszamy na nią reprezentacje mareckich przedszkoli. Każda placówka publiczna i niepubliczna może wystawić maksymalnie 12-osobową drużynę.

- Zaplanowaliśmy trzy bloki zawodów, w każdym z nich znajdują się trzy konkurencje ruchowe. Są to np. wyścigi w workach, bieg na orientację, toczenie kuli, zbierania cukierków, przenoszenie woreczka do celu. Na pewno będzie dużo radości i zabawy – podkreśla Damian Pacuszka, koordynator miejskich obiektów sportowych, który przygotowuje sobotnią imprezę.

Hala przy ul. Dużej zostanie podzielona na dwie części: w pierwszej będą toczyły się zawody sportowe, w drugiej – zajęcia rekreacyjne. Organizatorzy przewidzieli m.in. malowanie buziek i dmuchańce.

- Oczywiście zaprosimy też na słodki poczęstunek – dodaje Damian Pacuszka.

Koniec zawodów przewidziano na godz. 14.00.

Uwaga! Na zgłoszenia przedszkoli czekamy do 10 listopada tego roku. Wydarzenie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szczegóły na plakacie

TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0065s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa