facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zimowy Poland Bike Marathon

start:25 lutego 2018, godz. 11:00
miejsce:Marki
tagi:sport rekreacja

Zapraszamy do udziału w sportowej rywalizacji na dwóch kółkach.

Hej, rowerzyści! Jeśli niskie temperatury Wam niestraszne, zapraszamy na Zimowy Poland Bike Marathon. Sceną jednego z trzech wyścigów będą Marki. Wystartuje on w naszym mieście 25 lutego. Wcześniej będzie można rywalizować w Kobyłce (11 lutego), a później w Nieporęcie (11 marca).

"Zimowy Poland Bike Marathon będzie rozgrywany na trzech dystansach, których nazwy są doskonale znane uczestnikom Lotto Poland Bike Marathon. Na każdym z trzech etapów dzieci i młodzież będą rywalizować na dystansie FAN (4-7 km), a dorośli wybiorą dystans MINI (15-20 km) lub MAX (30-40 km). Podobnie jak w sezonie letnim, tak i zimowym – oprócz wielu kategorii wiekowych na każdym z dystansów – będą prowadzone klasyfikacje drużynowa i rodzinna" -  czytamy na stronie organizatora. 

Biuro zawodów czynne będzie w sobotę od 16.00 do 19.00, w niedzielę od godziny 8.30 do 10.30 dla chętnych na dystans FAN zaś od 8.30 do 11.30 dla dystansów MINI i MAX. Zawody rozpoczną się o 11.00 od dystansu FAN. Zaś o 12.00 ruszą dystanse MINI i MAX.

- Zapewniamy dobrą zabawę, ciekawe trasy z trzema dystansami i kolarskie miasteczka w pobliżu ciepłych hal sportowych - dodaje Grzegorz Wajs, pomysłodawca cyklu Poland Bike.

Zachęcamy do przeczytania relacji i obejrzenia filmu z ubiegłorocznej edycji (Kliknij TUTAJ)

TM_AG

  • fot. 0

 

generowano: 0.0142s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa