facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

III Konwent Kobiet Szminka

start:4 marca 2018, godz. 14:00
miejsce:Marki, Hotel Mistral
tagi:organizacje pozarządowe

To będzie wyjątkowa niedziela obfitująca w atrakcje

Tradycyjnie 8 marca będziemy składać naszym paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet. W Markach świętowanie rozpocznie się kilka dni wcześniej – 4 marca. Tego dnia w Hotelu Mistral odbędzie się III Konwent Kobiet Szminka, organizowany przez Fundację „Marecki Klub Kobiet z Pasją” (MKKP) przy wsparciu ratusza oraz Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

- Koncentrujemy się na tematyce osobistego rozwoju kobiet oraz roli w rozwoju naszej małej ojczyzny – podkreśla Beata Sawoń, prezes MKKP.

Atrakcji będzie bez liku. Gwiazdą wieczoru będzie Dariusz Kordek, który wystąpi z recitalem w języku francuskim. W programie artystycznym znalazł się również spektakl na podstawie fragmentów sztuki „Wariatki z Chaillot” francuskiego dramaturga Jeana Giraudoux. To nieprzypadkowy wybór, ponieważ motywami przewodnimi tegorocznej „Szminki” są sylwetka ikony stylu Coco Chanel oraz Paryż jako stolica elegancji. Nie zabraknie pokazów mody (w konwencji znad Sekwany) oraz konkursów. Na panie będzie też czekać poczęstunek oraz Kobieca Strefa Targowa. Tu płeć piękna będzie mogła poznać najnowsze trendy w modzie, makijażu i zdrowym stylu życia.

4 marca zostanie też rozstrzygnięty konkurs „Kobieta z Marką”. Jego celem jest wyróżnienie tych pań, które działalnością przyczyniają się do rozwoju naszego miasta. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna, przedsiębiorczość i samorząd. W ubiegłym roku zwyciężyły Aleksandra Rutkowska-Szwed, siostra Urszula Głowacka, Małgorzata Waszewska oraz Magdalena Rogalska-Kusarek.

- Serdecznie zapraszamy. Wstęp na konwent jest bezpłatny. Jestem przekonana, że udział w nim zaowocuje wieloma nowymi znajomościami – podkreśla Beata Sawoń. Początek Konwentu – o godz. 14.00.

Spotkanie dotyczy osób dorosłych. Młodzież powyżej 16 roku życia może uczestniczyć wyłącznie pod opieką dorosłych. Młodsze dzieci są zaproszone do punktu zabaw w Sali Bryza.

Szczegóły wydarzenia na profilu Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją” na Facebooku.

 

TM

  • fot. 0
  • fot. 1

 

generowano: 0.0138s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa