facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Niezwykły koncert z okazji Święta Konstytucji

start:3 maja 2018, godz. 18:00
miejsce:Marki, Duża 3
tagi:kultura

Zapraszamy na występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Już niedługo będziemy obchodzić Święto Narodowe Trzeciego Maja. W ten sposób upamiętnimy uchwalenie w 1791 r. pierwszej w Europie i drugiej na świecie Konstytucji. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców na występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Odbędzie się on oczywiście 3 maja. Zapraszamy na godzinę 18.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej im. Bożeny Markiewicz przy ul. Dużej 3.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego to największa instytucja artystyczna w naszej armii. Jego celem jest „kultywowanie tradycji narodowych i chwały oręża polskiego”. Zespół stosuje różne środki wyrazu artystycznego: muzykę, taniec, śpiew oraz słowo. Współpracują z nim „uznani artyści scen polskich”.

„Jako instytucja wojskowa za swoje podstawowe zadanie uznaje koncerty poświęcone historii i tradycjom oręża polskiego. Niewiele bowiem krajów ma tak bogatą, jak Polska, historię walk orężnych oraz tradycję barw, broni i rynsztunku. Prezentowane widowiska artystyczne, koncerty i przedstawienia widzowie, tak w kraju jak i poza jego granicami, przyjmują z aplauzem, ceniąc wysoko profesjonalizm, talent i elegancję artystów” - czytamy na stronie Zespołu.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0140s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa