facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

II Marecka Olimpiada Przedszkolaków

start:26 maja 2018, godz. 10:00
miejsce:Marki, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Duża 3
tagi:Burmistrz, sport rekreacja, Przedszkole Miejskie Nr 1, Przedszkole Miejskie Nr 2, Przedszkole Miejskie Nr 3, edukacja

Zapraszamy na wiosenną edycję Olimpiady dla najmłodszych

Uwaga! Zmiana lokalizacji - olimpiada odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej im. Bożeny Markiewicz przy ul. Dużej 3. Za utrudnienia przepraszamy. Życzymy dobrej zabawy!

 

Zapraszamy 26 maja na stadion miejski. Tego dnia będziemy również bawić się z okazji Dnia Dziecka.

W listopadzie ubiegłego roku Hala Widowiskowo-Sportowa im. Bożeny Markiewicz przyjęła niezwykłych gości. 12 mareckich przedszkoli wystawiło reprezentacje na I Marecką Olimpiadę Przedszkolaków. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę. Było mnóstwo radości i zabawy. Burmistrz Jacek Orych zadeklarował wówczas, że olimpiada będzie kontynuowana.  Słowa dotrzymaliśmy. Kolejna okazja do tak niezwykłej rywalizacji nadarzy się 26 maja. Tego dnia na stadionie miejskim przy Wspólnej 12 odbędzie się druga edycja - tym razem na świeżym powietrzu. Już dziś zapraszamy przedszkola do zgłaszania udziału tej imprezie na adres damian.pacuszka@marki.pl.

- Najmłodsi markowianie będą mogli wziąć udział w tak niezwykłych dyscyplinach jak wyścigi w workach, bieg na orientację, toczenie kuli, zbieranie cukierków, przenoszenie woreczka do celu - wylicza Damian Pacuszka, koordynator olimpiady.

Majowe uroczystości będą się jednak różnić w istotny sposób od jesiennych. Po zakończeniu zawodów przedszkolaków rozpoczniemy świętowania zbliżającego się Dnia Dziecka. Na tę część zapraszamy wszystkie dzieci z Marek, nie tylko uczestników olimpiady.

- Czeka na Was mnóstwo atrakcji: będą dmuchańce, warsztaty z malowaniem buziek, bańki mydlane - dodaje Damian Pacuszka.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Województwa Mazowieckiego.

WPZ/TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0131s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa