facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

8 Dzień Rodziny

start:17 czerwca 2018, godz. 11:00
miejsce:Marki, parafia NMP MK
tagi:organizacje pozarządowe, sport rekreacja, kultura

Zapraszamy w najbliższą niedzielę do parafii przy ul. Ząbkowskiej.

To już tradycja, że w czerwcu na terenie Parafii Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła odbywa się Dzień Rodziny.

„Już 17 czerwca będziemy mogli spędzić czas w gronie swoich najbliższych, jak i sąsiadów. Tradycyjnie zaczniemy Mszą Świętą o godz. 11, a następnie przejdziemy do części bardziej przyziemnej. Jak co roku będzie wiele atrakcji na scenie i obok niej. Po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć w Markach tradycyjne tańce indyjskie, trochę wcześniej zaprezentują się: Sanchin, Szafiarnia, FICAG Polska oraz Marecki Ośrodek Kultury ze Studiem Wokalnym i grupą Atut. Marecka OSP tym razem pokaże możliwości Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej” - opisują organizatorzy.

O 15.30 na scenę przy Ząbkowskiej wkroczą muzycy.

„Pierwszy raz usłyszymy naszego sąsiada, solistę Przemka Dominiaka, następnie zespół All The Same oraz tych, których znamy wszyscy, tym razem w znacznie szerszym składzie i z nową nazwą Kwazzy Mango Project” - czytamy w zaproszeniu.

Atrakcji jest bez liku.

„Między występami chętni i odważni będą mogli wziąć udział w konkursach z bardzo ciekawymi i atrakcyjnymi nagrodami” - zachęcają organizatorzy.

Fani kuchni znajdą dla siebie coś smacznego.

„Parafialni kucharze przygotowują specjały z rusztu, a cukiernicy słodkości, nie może zabraknąć lodów i czegoś do picia” - czytamy w informacji dla gości.

A ponadto:

„Najmłodszych z pewnością ucieszą animacje, malowanie buziek, warsztaty plastyczne czy ich ulubione dmuchane zjeżdżalnie. Na dzieci będą czekać symulator jazdy motorowerem, łódź policyjna i mini miasteczko rowerowe, a marecka policja oznakuje chętnym rowery, oczywiście trzeba będzie posiadać dowód zakupu. Przygotujemy stanowisko głosowania na podwórko NIVEA oraz będziemy zbierali podpisy pod petycją w związku z brakującymi ekranami na obwodnicy Marek” - opisują organizatorzy.

Wydarzenie jest współfinasowane z budżetu miasta oraz zostało objęte honorowym patronatem burmistrza Jacka Orycha.

oprac. TM

  • fot. 0

 

generowano: 0.0140s

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa