bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Bezpłatna mammografia

16 listopada 2018, godz. 09:00
ul. Sportowa 3

Zapraszamy na badanie umożliwiające wczesne rozpoznanie zmian patologicznych.

Szanowne Panie! Jeśli macie 50-69 lat, zapraszamy Was do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 16 listopada 2018 r. w godz. 09:00 - 17:00 przy Mareckim Ośrodku Zdrowia "KARDIO-MED", ul. Sportowa 3. To część ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Raka Piersi, realizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Mammografia jest  najlepszą metodą umożliwiającą wczesne rozpoznanie zmian patologicznych (w tym także raka) w utkaniu piersi, a dla kobiet po menopauzie czułość mammografii jest najwyższa.

- Zapewne pomyślała Pani teraz, że na głowie ma Pani ważniejsze, pilniejsze sprawy i na badanie jeszcze przyjdzie czas. Zapewne tak, ale czy jakakolwiek sprawa jest ważniejsza od własnego zdrowia i życia? Prawdopodobnie jest Pani mamą, a może nawet babcią, a więc osobą bardzo ważną w życiu swoich dzieci i wnuków. Proszę więc pozwolić swoim najbliższym i najukochańszym jak najdłużej cieszyć się swoją obecnością - zachęca dr n.med. Katarzyna Borowska – Matwiejczuk, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.

I dodaje:

- Zachęcamy do tego, aby poświęcić krótką chwilę i skorzystać z możliwości, które daje Program Profilaktyki Raka Piersi i wykonać bezpłatną mammografię. Jeśli nawet w trakcie badania mammograficznego okaże się, że w Pani piersi znajduje się jakakolwiek zmiana, to z doświadczenia wiemy, że im jest ona mniejsza tym łatwiejsza do wyleczenia.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej mammografii, która w naszej placówce wykonywana jest metodą cyfrową - opowiada Katarzyna Borowska – Matwiejczuk.

Panie zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych badań mammograficznych mogą zarejestrować się:
- telefonicznie:  85 676 03 32 ; 85 676 13 22
- na stronie internetowej:   www.wirtusplus.pl 

Godzina badania ustalana jest indywidualnie z pacjentkami podczas rejestracji. 

Uwaga! Panie nie objęte programem profilaktyki raka piersi mogą wykonać badanie odpłatnie, koszt wynosi 80 zł.

TM
#Zdrowie

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry