bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Finał WOŚP w Markach

13 stycznia 2019, godz. 12:00
Marki, ul. Duża 3 - Szkoła Podstawowa nr 4

Zapraszamy do "Czwórki" przy ul. Dużej. Będzie się działo!

Kwesta: 12-13 stycznia 2019

Start imprezy finałowej: 13 stycznia 2019 r. godz. 12.00

Końcowe odliczanie rozpoczęte. 13 stycznia o godz. 12.00 zacznie się 14 marecki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Zapraszamy do sali widowiskowo-sportowej im. Bożeny Markiewicz przy ul. Dużej 3.

Dary do puszek WOŚP będzie można składać już 12 stycznia. Z uwagi na to, że 13 stycznia sklepy nie pracują, wolontariusze pojawią się w takich miejscach w przeddzień finału. W sobotę zbierać będą datki na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

- Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków – czytamy w informacji WOŚP.

Niedzielny marecki finał rozpocznie się o godzinie 12.00. Oprócz zbiórki pieniędzy, dla jego gości przewidziano mnóstwo atrakcji. Tradycyjnie wystąpią artyści i zespoły muzyczne. Na scenie pojawią się iluzjonista, przedstawiciele sztuk walki z pokazami oraz tancerze. Gwiazdą wieczoru będzie zespół rockowy zaraZZaraz. Będzie można wylicytować fantastyczne pamiątki i kupić wyroby mareckiego rękodzieła. Jak zwykle – będzie można też coś zjeść (nie tylko na słodko). Na spragnionych będzie czekał saturator Wodociągu Mareckiego. Zwieńczeniem finału będzie pokaz świetlny (w sali) oraz ogniowy (na zewnątrz). Jedno jest pewne - tu nie będziecie się nudzić!

Zapraszamy!

A tak było w Markach w 2018 roku.

kb/tm
#Miasto #Organizacje pozarządowe

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry