bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

V Marecka Noc Muzeów

18 maja 2019, godz. 15:00
Biblioteka, CAF3, MOK, Wodociąg Marecki

Zapraszamy do CAF3, MOK, biblioteki i wodociągu.

Jak co roku zapraszamy na Marecką Noc Muzeów. To już piąta edycja. Miasto i jednostki miejskie przygotowały wiele atrakcji - każdy znajdzie coś dla siebie.

Program na 18 maja

Od 15:00 do 19:00 zapraszamy w gościnne progi CAF3 ul. Fabryczna 3 - o godz.15:00 wystartuje komedia familijna, której fabuła przeniesie nas do nowojorskiego muzeum, którym zawładnął zły faraon. Strażnik Larry musi zdobyć sojuszników i pokonać samozwańczego władcę. 

O godz. 17:00 zapraszamy na film animowany dla najmłodszych. Bajka o przygodach Ralpha, który w grze komputerowej gra czarny charakter. Pewnego dnia postanawia się zmienić….

Zapraszamy też na popcorn i gorące napoje.

Warsztaty i nie tylko to propozycja Biblioteki Publicznej przy ul. Lisa Kuli 3a w godzinach 18:00 - 21:00. Oto niektóre  propozycje:

  • Warsztaty dla dzieci i młodzieży pt. „Społeczny savoir Vivre” z Michałem Zawadką – pisarzem, mówcą, lektorem i konferansjerem. Wspólnie z uczestnikami odkryjemy m.in. dlaczego nasze działania są jak domino? Przekonamy się, czy można przewidywać przyszłość i co to jest rozsądek? Odkryjemy, co może rozsadzić brak umiaru oraz spróbujemy, czy tolerancja smakuje jak krewetki? Warsztaty zaplanowane są w godz. 18:00-19:30. Czekamy na Was!
  • „Schronisko Książek” - a w nim możliwość zaadoptowania jednej z nich. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających szereg ciekawych i interesujących tytułów – mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Dzieci będzie czekać dobra zabawa z włoskim akcentem na zakończenie
  • Dorosłym czas u nas umili pyszna i aromatyczna kawa oraz herbata.

Michał Zawadka – pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży. Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Ma za sobą ponad 500 spotkań autorskich. Autor i twórca programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Przemawiał na jednej scenie obok min. Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella oraz Briana Tracy’ego. Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Prowadzi największe wydarzenia biznesowe w kraju. Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie.

Uczestnicy warsztatów, a także inni chętni będą mieli możliwości zakupienia w dniu warsztatów książek autorstwa Michała Zawadki w korzystnych cenach (szczegóły oferty pod linkiem): http://preview.mailerlite.com/o6s0k1.

Nie może zabraknąc atrakcji w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego przy ul. Fabrycznej 2, gdzie od 18:00 do 24:00 odbędzie się Noc Polskich Oskarów

Zobaczymy instalacje: „Ida”, „Lista Schindlera”, „Na ścieżkach dźwięku” oraz wystawę edukacyjną "Polskie Oscary". W programie także projekcje filmowe m.in. „Nieustraszeni pogromcy wampirów” (reż. Roman Polański), „Tango” (reż. Zbigniew Rybczyński), „Piotruś i wilk” (reż. Suzie Templeton), „Katedra” (reż. Tomasz Bagiński).

Dodatkowo - Wodo-CIĄG do Oscarów czyli wernisaż wystawy Wodny Świat (18:00), warsztaty animacji (19:15) i  wręczenie Mareckich Nagród Filmowych (21:00).

Na Noc Muzeów zaprasza także Wodociąg Marecki - na 18:00 do MOK-u na wernisaż wystawy   "Wodny Świat", zaś w godzinach od 20:00 do 21:00 na zwiedzanie stacji uzdatniania wody przy ul. Żeromskiego 30.

Obowiazują zapisy.

Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

WPZ
#Miasto #CAF 3 #Kultura #Biblioteka Publiczna #Wodociąg Marecki #Marecki Ośrodek Kultury

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry