bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Ale kosmos... czyli XV Spartakiada Rodzinna

29 września 2019, godz. 12:00
Stadion Miejski, ul. Wspólna 12

Zawsze jest czadowo, aktywnie i twórczo, a w tym roku będzie także kosmicznie.

XV Spartakiada Rodzinna CZAT 2019 to doskonała okazja na rodzinne spędzenie aktywnego popołudnia. Tym razem widzimy się 29 września od godz. 12:00 na terenie stadionu miejskiego przy ul. Wspólnej 12. Jak zwykle na uczestników czeka pełna gama wydarzeń kulturalnych, sportowych, artystycznych, jak również kulinarnych.

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie kosmos. Na siedmiu stanowiskach, nawiązujących do planet Układu Słonecznego, mareckie organizacje społeczne przygotują konkurencje rodzinne, a ich uczestnicy rywalizować będą o tytuł Najlepszej Rodziny Roku.

 Dla wszystkich odwiedzających stadion miejski tego dnia przygotowaliśmy szereg atrakcji. Na scenie usłyszymy zespół Walimy w Kocioł, który przeprowadzi warsztaty perkusyjne. Wystąpi także dobrze znany mareckiej publiczności Kwazzy Mango Project. Odwiedzą nas: mobilne planetarium, iluzjonista oraz chemicy, którzy przygotują warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży.

Podczas Spartakiady duży nacisk kładziemy na promocję zdrowego żywienia. Jak co roku czeka na Was mnóstwo konkursów i kulinarnych warsztatów edukacyjnych, a wszystko pod okiem kilkunastu zawodowych szefów kuchni ze znanych warszawskich hoteli i restauracji. Tradycją stał się już konkurs Grill & BBQ organizowany na zasadach telewizyjnego show kulinarnego.

Te i wiele, wiele innych atrakcji czekają na Was już 29 września na imprezie organizowanej przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze we współpracy z miastem Marki i wieloma partnerami.

Do zobaczenia w niedzielę, 29 września, na Spartakiadzie Rodzinnej!

W imieniu zarządu MSG
Marcin Dąbrowski

PP
#Edukacja #Sport #Kultura #Organizacje pozarządowe

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry