bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Spektakl teatralny

17 stycznia 2020, godz. 19:00
MCER ul.Wspóna 40-42

Kultowe "Szalone nożyczki" w Markach

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

„Szalone nożyczki” to wyjątkowe teatralne doświadczenie! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu– właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm!-wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu.

Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i doskonale aktorstwo. Niezapomniana zabawa dla każdego!

Wizję reżysera - Jakuba Ehrlicha na teatralnych deskach przedstawi gwiazdorska obsada pełna charyzmy, energii i dobrego humoru. To istny festiwal osobowości: Krzysztof Ibisz,Lesław Żurek, Dominika Gwit, Leszek Stanek, Urszula Dębska, Joanna Kupińska, Alan Andersz, Maciej Wilewski, Michał Piróg. 

Bilety w cenie 86 zł można już kupić w kasach MCER i na www.bilety24.pl

https://www.bilety24.pl/teatr/szalone-nozyczki-56720

Serdecznie zapraszamy!

WPZ
#Kultura #Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry