bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Koncert Michała Bajora na Scenie MCER

7 marca 2020, godz. 18:00
Scena MCER, ul. Wspólna 40-42

"Kolor Cafe" - Przeboje włoskie i francuskie w wykonaniu utalentowanego polskiego aktora i piosenkarza.

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki . Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców.Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej "Je suis malade" Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga , czy roztańczone "Quando, quando", aż po dramatyczny "Hymn miłości" Edith Piaf. Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

7 marca 2020 r., godz. 18:00

Scena MCER, Marki, ul. Wspólna 40-42

Bilety dostępne będą w sprzedaży w kasach MCER i w serwisie www.bilety24.pl od piątku, 3 stycznia, od godz. 15:00. Cena biletu: 99 zł.
Zapraszamy!

fot. Sony Music

MCER
#Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry