bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

XV Memoriał Bercika

31 lipca 2021, godz. 14:00
Teren przed OSP Marki ul. Duża 3

Zapraszamy na wyścig MTB o Puchar Burmistrza Miasta Marki

31 lipca – tego dnia odbędzie się „XV Memoriał Bercika – Wyścig MTB o Puchar Burmistrza Miasta Marki”. To szczególny dzień rywalizacji miłośników rowerów, którzy chcą uczcić pamięć Huberta „Bercika” Manteuffla.

Jednym z marzeń Huberta było zorganizowanie maratonu MTB na terenie miasta w którym mieszkał. Niestety jego plany pokrzyżowała nagła śmierć – czytamy na stronie memorialbercika.pl

To już 15 edycja sportowej imprezy. Organizatorzy zaplanowali rywalizację na dwóch dystansach: standard (17 km) i sport (51 km).

Mamy do pokazania bardzo piękne mareckie lasy, które zaskakują swoją różnorodnością: wydmowymi pagórkami, zbiornikami wodnymi oraz pięknymi krętymi i urokliwymi ścieżkami, którymi wytyczona jest coroczna trasa wyścigu – opisują organizatorzy.

I dodają:

Memoriał Bercika, to wspaniałe wydarzenie i robimy wszystko, żeby utrzymać bardzo wysoki poziom organizacji znany z poprzednich edycji. Gwarantuje to poprzedni zespół organizatorów i wspaniali wolontariusze zabezpieczający trasę i pracujący w miasteczku. Druhny i druhowie z OSP Marki, policjanci, ratownicy medyczni i wiele innych wspaniałych osób, nie zapominając o darczyńcach. Musicie wiedzieć, że niektórzy z nich byli z Panią Grażyną (mamą Huberta Manteuffla) od początku i będą też z nami i Wami przez kolejne edycje.

Zapisy już ruszyły. Szczegóły na stronie memoriału LINK Zapraszamy!

WPZ
#Miasto #Sport #Organizacje pozarządowe

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry