bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Natalia Kukulska w Walentynki

14 lutego 2022, godz. 19:00
Sala MCER, ul. Wspólna 40-42

Niepowtarzalna okazja, by usłyszeć znane utwory w zupełnie nowych aranżacjach.

Już 14 lutego o godz. 19.00 na Scenie MCER odbędzie się wyjątkowy, walentynkowy koncert jednej z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalii Kukulskiej.

W swojej „dorosłej” karierze nagrała 11 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą 2019 roku nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany wraz z jazzowym gitarzystą – Markiem Napiórkowskim. Ostatni album artystki – „Czułe struny” zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status platynowej płyty i doczekało się właśnie edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W tym roku wokalistka obchodzi 25 lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem „Jednogłośna”.

Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy. To niepowtarzalna okazja by usłyszeć utwory takie jak „Decymy”, „Pół na pół”, „Im więcej Ciebie tym mniej” czy „Piosenka światłoczuła” w zupełnie nowych aranżacjach. Bilety do nabycia w kasach MCER oraz na Bilety24.

Link do biletów TUTAJ

 

MCER
#Miasto #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry