bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marki włącz się na wakacje! Holi święto kolorów!

9 lipca 2022, godz. 14:00
Park Wolontariuszy ul. Sportowa

Już dziś zapraszamy na Holi Święto Kolorów! Nie zabraknie też warsztatów i atrakcji. Bądźcie z nami!

Ta zabawa jest dobrze znana w całej Europie i polega na obrzucaniu się bezpiecznymi kolorowymi proszkami wyprodukowanymi na bazie mąki, talku i naturalnych barwników. Pierwszy raz markowianie mogli uczestniczyć w tego typu imprezie w zeszłym roku podczas zakończenia wakacji, świetnie się bawiliście dlatego projekt powraca! Zabawa będzie trwała od 14.00 do 18.00, wstęp wolny. Kolorowe proszki będą wystrzeliwane co pół godziny: od 14.30 do 17.30. Zapraszamy!

Proszki posiadają certyfikaty świadczące o przebadaniu ich pod kątem norm unijnych. Są nietoksyczne i przyjazne dla skóry, niewybuchowe/niepalne oraz biodegradowalne.

Dodatkowo Esperymentalny weekend ! W tym roku znajdziecie nas w Parku Wolontariuszy przy ul. Sportowej. W ramach animacji odbędzie się bitwa wodna i warsztaty slime - bańkowe szaleństwa !

Nie zabraknie atrakcji jak malowanie buziek, mega bańki i dmuchańce. Na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem. Na trochę starszych mieszkańców sprzęt sportowy - piłki, rakietki, hula hop, lina do przeciągania. Dla wszystkich spragnionych kawa, herbata i lemoniada.

Zapraszamy !

WPZ
#Miasto

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry