bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marki włącz się na wakacje!

21 sierpnia 2022, godz. 14:00
Park Wolontariuszy ul. Sportowa

Zapraszamy na wakacyjne weekendowe spotkania przy Sportowej! Co tydzień nowe warsztaty i atrakcje. Bądźcie z nami!

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne o kosmosie i ciałach niebieskich. Będziemy poznawać planety i ich właściwości. Zbudujemy model Układu Słonecznego, poznamy pracę astronautów. Zabawy ruchowe: lot w kosmos, spacer astronauty po księżycu, ugly boogli monster.

Warsztaty plastyczne – zespołowe budowanie dużej rakiety kosmicznej z kartonu i materiałów z recyklingu oraz budowanie małych indywidualnych rakiet.Warsztaty modelowania baloników – tworzenie balonowych rakiet i wysyłanie ich w kosmos. Dla łasuchów wata cukrowa! Na maluchy będzie czekał kącik z zabawkami i kocykiem, klocki i zabawy z chustą. Na trochę starszych mieszkańców sprzęt sportowy - piłki, rakietki, hula hop, lina do przeciągania. Dla wszystkich spragnionych, kawa, herbata i lemoniada.

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprosi na " Łapiemy lato" - warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat z instruktorami. Zatrzymamy ulotne chwile jak motyle i będziemy się cieszyć kolorami! Zapraszamy na warsztaty Motyle - Witraże!

Zapraszamy !

WPZ
#Miasto

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry