bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zuzanna Żyrafa - musical dla dzieci

1 kwietnia 2023, godz. 12:00
MCER, ul. Wspólna 40-42

Przedstawienie powstało na podstawie piosenek małpki DJ Miki znanej z kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla najmłodszych

Zuzanna Żyrafa to musical dla dzieci w wieku 4-8 lat. Aktorzy i tancerze wcielają się w postacie sześciu afrykańskich zwierzątek: żyrafę, papugę, dwie małpki, słonia i lwa.  Przedstawienie w zabawny sposób opowiada o ich przyjaźni, wspólnym budowaniu domu, o wadach i zaletach bohaterów, a także o tym, że każdy z nas jest inny, ale właśnie dlatego każdy jest potrzebny. Spektakl wyróżnia się: bardzo bogatą scenografią, barwnymi kostiumami, ważnymi wątkami eko, a także proporcją tematów chłopięcych i dziewczęcych.

Niezwykle śmieszne i  interaktywne przedstawienie powstało na podstawie piosenek małpki Dj Miki znanej z kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla najmłodszych takich jak:

Polsat, Jim Jam, 4FunKids, PoloTV, TVS, Top Kids, oraz komunikującej się ze swoją wierną publicznością poprzez kanał internetowy: DJ Miki gra.

Piosenki z przedstawienia mają milionowe odsłony na YouTube. Tytułowa Zuzanna Żyrafa to aż 52 mln odsłon.

Zuzanna Żyrafa jest tak popularną postacią wśród dzieci, że powstają: torty w kształcie Zuzanny Żyrafy, maskotki, setki virali, a nawet oryginalne wykonania piosenki, śpiewane przez dzieci i dorosłych.

Twórcy spektaklu:

Anna Milej – scenariusz, reżyseria, choreografia

Małgorzata Kosik – teksty piosenek, współpraca – scenariusz, choreografia

Marcin Nierubiec – kompozycje muzyczne

Witold Karolak – kompozycje muzyczne

Paweł Kozłowski – aranżacje

Bilety tutaj oraz w kasach MCER.

Paulina Rogowska
#MCER

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry