bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Dane z wodociągu do deklaracji śmieciowej

Miejska firma rozpoczęła dystrybucję informacji/wykazu o okresie i ilości zużytej wody w 2021 r.

Na wczorajszej sesji radni przyjęli modyfikację uchwały śmieciowej. Nadal podstawą do obliczenia opłaty w 2022 r. będzie zużycie wody. Pomogą w tym dane z  Wodociągu Mareckiego: faktury lub informacja/wykaz o okresie i ilości zużytej wody za 2021 r. Wodociąg Marecki rozpoczął dystrybucję tego drugiego dokumentu dwoma kanałami: drogą tradycyjną, papierową lub drogą elektroniczną – za pośrednictwem Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO).

W pierwszym przypadku informację/wykaz znajdziecie Państwo w swojej skrzynce pocztowej wraz z wystawioną w grudniu fakturą za wodę. W przypadku IBO będzie można odnaleźć ten dokument po zalogowaniu na konto. Również będzie dołączony do grudniowej faktury (w zakładce faktury) – czytamy na stronie Wodociągu Mareckiego.

Miejskie przedsiębiorstwo zachęca mieszkańców do przyłączenia się do IBO

Z chwilą wejścia do grona jego abonentów w dowolnej chwili będziecie mogli pobrać zarówno informację o zużyciu jak i faktury z naszego systemu. Abonenci IBO nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat, dostają natomiast wygodne narzędzie komunikacji z naszą firmą – zachęca Wodociąg Marecki.

Więcej o IBO można przeczytać TUTAJ

TM
14 grudnia 2021, godz. 09:36
#Miasto #Inwestycje #Wodociąg Marecki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry