bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Pływackie mistrzostwa uczniów szkół podstawowych

W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodników z Marek, Ząbek i Wołomina

24 marca na pływalni Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego, które stanowiły jednocześnie Mistrzostwa Marek szkół podstawowych w pływaniu dziewcząt i chłopców. Wzięło w nich udział ponad 100 młodych zawodników. Nasze miasto reprezentowali uczniowie ze szkół podstawowych nr 2, 3 i 4. Do Marek przyjechali także reprezentanci szkoły podstawowej nr 4 w Ząbkach oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej ProEducado z Wołomina.

W kategorii klas 4-6 w klasyfikacji dziewcząt i chłopców wyniki były identyczne. Najlepsi okazali się reprezentanci Ząbek. Za nimi uplasowali się pływacy z naszej „Trójki”, a po nich – „Czwórki”.

W kategorii klas 7-8, wśród dziewcząt, zwyciężyły zawodniczki z naszej „Trójki”. Za nimi uplasowały się pływaczki z „Czwórki”, a następnie ząbkowskiej szkoły. Wśród chłopców zwyciężyli reprezentanci niepublicznej szkoły z Wołomina. Na drugim miejscu znalazła się nasza „Trójka”, a na trzecim „Czwórka”.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Wielu uczniów było jednocześnie zawodnikami klubów sportowych – podkreśla Maciej Goławski, dyrektor ds. sportu Mareckich Inwestycji Miejskich.

WPZ
28 marca 2022, godz. 14:32
#Miasto #MCER #Szkoła Podstawowa Nr 2 #Szkoła Podstawowa Nr 3 #Szkoła Podstawowa Nr 4

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry