bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Brawa dla uczniów, brawa dla nauczycieli

Sportowe Marki na tle powiatu

W poniedziałek (20 czerwca) w Starostwie Powiatowym w Wołominie podsumowaliśmy "Współzawodnictwo sportowe szkół” w roku szkolnym 2021/2022. Odbywało się ono w trzech kategoriach: „dzieci”, „młodzieży” oraz „liceów”.

W kategoriach: „dzieci” i „młodzież” bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa nr 4 w Ząbkach. Bardzo dobrze zaprezentowały się jednak mareckie szkoły.

W kategorii „młodzież” zostało sklasyfikowanych 51 szkół. Wszystkie mareckie szkoły znalazły się w pierwszej 18-tce. Najlepiej w tej kategorii wypadły Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach (9 miejsce) oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Markach (10 miejsce).

Równie dobrze uczniowie z naszych szkół wypadli w kategorii „dzieci”. Sklasyfikowanych zostało 46 szkół, z czego wszystkie mareckie placówki oświatowe uplasowały się w pierwszej 19-tce. Najlepszą marecką szkołą okazała się Szkoła Podstawowa nr 4 w Markach.

Podczas spotkania w starostwie powiatowym miło nam było usłyszeć wiele ciepłych słów na temat organizacji sportu szkolnego w Markach, bardzo wysoko ocenianego przez jego uczestników.

Docenieni zostali również nauczyciele wychowania fizycznego, którzy wyróżnili się w organizacji rozgrywek w naszym mieście oraz uzyskiwali  wraz ze swoimi podopiecznymi najlepsze rezultaty sportowe. Są to:

  • Patryk Ostrowski, Michał Gołaszewski i Damian Makarewicz z SP1
  • Paweł Skrok, Marta Andrzejczyk, Tomasz Sikorski i Ewa Dobrowolska z SP2
  • Ewa Gębska i Michał Chrząszcz z SP3
  • Małgorzata Michno i Wioletta Bereda-Tomala z SP4
  • Hubert Poduch z SP5

Wyróżnienia wręczyli Paweł Pniewski, zastępca burmistrza Marek oraz Maciej Goławski – koordynator mareckiego sportu szkolnego.

MG
21 czerwca 2022, godz. 15:13
#Miasto #Sport #Szkoła Podstawowa Nr 2 #Szkoła Podstawowa Nr 1 #Szkoła Podstawowa Nr 3 #Szkoła Podstawowa Nr 4 #Zespół Szkół Nr 2

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry