bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Trzy oferty na modernizację ulicznego oświetlenia

Zamówienie jest współfinansowane przez samorząd województwa mazowieckiego

Dzisiaj otworzyliśmy oferty w przetargu na modernizację oświetlenia ulicznego polegająca na wymianie starych sodowych opraw na nowe w technologii LED. Do postępowania stanęły trzy firmy. Ich oferty cenowe znajdują się w przedziale od 140,8 tys. zł do 357,3 tys. zł. Dwie oferty mieszczą się w naszym kosztorysie, wynoszącym niemal 200 tys. zł. Wszystkie firmy proponują identyczny 36-miesięczny okres gwarancji. Dział zamówień publicznych przystąpi teraz do sprawdzania ofert.

Wymiana opraw spowoduje z jednej strony zmniejszenie rachunków za energię, z drugiej strony poprawi oświetlenie na mareckich ulicach. Inwestycja jest dofinansowana przez samorząd naszego województwa z programu „Mazowsze dla klimatu 2022”.

Musimy działać, by zatroszczyć się o to, co mamy nie tylko z myślą o nas samych, ale i o przyszłych pokoleniach. Kluczem do tego są właśnie proekologiczne inwestycje, które pozwolą na racjonalne gospodarowanie wodą, tworzenie zielonych przestrzeni czy stosowanie energooszczędnego oświetlenia w przestrzeni publicznej. I temu służy nasz program – tłumaczy Adam Struzik, marszałek Mazowsza.

Wymiana opraw obejmie następujące ulice: Szpitalna; Zimna, Broniewskiego, Batorego, Zabawna, Starzyńskiego, Partyzantów, Brzozowa, Tuwima, Rybna, Matejki i Szeroka.

TM
10 sierpnia 2022, godz. 18:39
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry